Що включає в себе написання відгуків копірайтером?

Зміст

Професіоналізація поступово поширюється на кожен тип контенту і відгуки не є винятком. Достовірні відгуки, які заохочують людей скористатися послугами компанії, сьогодні є потужною маркетинговою зброєю. Тож не дивно, що дедалі частіше копірайтери доручають написання відгуків копірайтеру. Давайте з’ясуємо, що саме це означає!

Професійна думка на вагу золота

Хоча це може звучати трохи страшно – ми живемо в час постійного оцінювання. Похід до пабу чи кінотеатру – це не просто поїсти чи подивитися фільм. Залишати відгук починає ставати звичкою, важливість якої продовжує зростати.

Для бізнесу це хороша новина, оскільки надання якісних послуг винагороджується, що сприяє притоку нових клієнтів. Безсумнівно, що з написанням відгуків підвищилася загальна культура в бізнесі – адже ніхто не хоче вести війни, які не приносять бізнесу користі. Приємне обслуговування клієнтів або надійна пропозиція є невід’ємними якостями прибуткового бізнесу, а омріяний набір зірок – це лише приємний побічний ефект.

Однак ми всі знаємо, що позитивний відгук викликає підвищений інтерес з боку потенційних клієнтів, тому компанії шукають способи оптимізувати результати всього цього процесу. Копірайтинг відгуків здається найкращим рішенням, але справа не така проста, як здається.

Маркетингова допомога чи незаконна практика?

Перш за все, слід враховувати, що створення та публікація неправдивих думок є незаконною та аморальною практикою, тому виступати від імені неіснуючих осіб заборонено. Цікаво, що раніше така послуга була досить поширеною і гордо називалася одним із видів гострайтингу, хоча зараз її надання помітно затихло.

Отже, ми підійшли до іншого кінця цієї бізнес-палиці – створення думки на основі думки реального суб’єкта або контрагента, який погоджується на таку домовленість.

Копірайтер – написання відгуків для компаній

Якщо компанія хоче порекомендувати свого контрагента – через відгуки, Facebook або Google My Business – вона може звернутися за допомогою до професійного копірайтера, який створить найпривабливіший і найприбутковіший контент.

Це завдання особливо важливе, коли потрібно ґрунтовно розповісти про масштаби співпраці та її переваги. Оформлення такої інформації в красиві слова може значно більше просунути компанію, тому звернення до фахівця в даному випадку є законним і економічно вигідним рішенням. Існує лише одне місце для рецензії, тому використовуйте його максимально ефективно.

Тож якщо Ви думаєте, чи варто віддавати написання відгуку на аутсорсинг копірайтеру – відповідайте ствердно, якщо це дозволяє Ваш бюджет.

Відгуки – це коротка письмова форма, тому така допомога не коштує багато, а вигоди можуть бути напрочуд прибутковими.

Що далі? Попросіть своїх виконавців дати Вам рекомендації і з гордістю повідомте їм, що вони не витрачатимуть на це багато часу – Ваш копірайтер скаже за них все, що потрібно.

Послуги копірайтингу, редагування та перекладу

Зв’яжіться з нами та опишіть, який контент Вас цікавить. Ми підготуємо пропозицію з індивідуальними цінами та дедлайнами. Детальну інформацію про наші послуги можна знайти на сайті.

 

Стань спеціалістом у сфері копірайтингу

Ми підготували унікальні курси, які викладають наші фахівці, що не лише дадуть необхідні знання, а й поділяться корисними порадами: курс копірайтингу, курс транскрипції, курс коректора.

Діана Сологуб

Діана пише і перекладає 4 мовами (польською, англійською, українською та російською), а також є досвідченим фахівцем з SEO та інтернет-маркетингу. Її пріоритетом є створення контенту, який одночасно відповідає всім вимогам Google, вписується в маркетингову стратегію клієнта та привертає увагу інтернет-користувачів. Вона створює цікавий та креативний контент і вміє презентувати навіть найскладніші теми у простий та зрозумілий спосіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Переглянути

Oстанні статті

19.07.2024 Поради
17.07.2024 Поради
15.07.2024 Коректура і редагування
11.07.2024 Коректура і редагування
09.07.2024 Поради
05.07.2024 SEO
03.07.2024 Поради
01.07.2024 Коректура і редагування
27.06.2024 Поради

Професійно написані тексти

Замовити

Працюйте у Content Writer

Подати заявку

Розвивайте свої навички з курсом копірайтингу