Безкоштовна пропозиція

Кар'єра з Content Writer

Ви письменник або хочете ним стати?

Працюйте з Content Writer, заробляйте гроші та здобувайте нові навички.

Найм

Побудуйте свою кар'єру з Content Writer

Шукаєте завдання з написання статей? Ознайомтеся з нашим поточним набором – ми все ще шукаємо людей, які приєднаються до команди, що динамічно розвивається, щоб створювати ще більш цінний контент для наших підрядників.

Якщо ваше життя пов’язане з написанням текстів, вам подобається працювати з інформацією, і якщо у вас є іскра творчості, створюйте своє портфоліо разом з нами! Співпраця з агентством Content Writer принесе ряд переваг і можливостей для вас і вашого кар’єрного росту.

Переваги праці з Content Writer

Постійні замовлення

У разі задовільної співпраці ми надаємо численні замовлення.

Гнучкі умови

Ви самі вирішуєте, за які замовлення ви хочете взятися.

Заробіток

Ми винагороджуємо наших копірайтерів привабливими ставками.

What it looks like

Робота з Content Writer

Ми – команда, яка об’єднує силу копірайтерів, коректорів і перекладачів. Завдяки цьому ми створюємо успішні тексти, тобто такі, що формують імідж бренду, позиціонують його на сайті та збільшують продажі.

Ми використовуємо рішення, які базуються на власній організаційній системі – вона швидко доставляє замовлений контент, зберігаючи при цьому високу якість.

Ми поєднуємо сучасні технології, нестандартний підхід та співпрацю з експертами. Це дозволяє нам робити більше разом!


Чого ми очікуємо?

Співпраця має бути задовільною для обох сторін. Тому ми просимо вас подавати заявку за умови, що ви відповідаєте наступним критеріям:

Креативність

Відкритий розум і свіжий погляд на нові проекти є перевагою.

Бажання вчитися

Наша галузь надзвичайно динамічна – нам усім потрібно постійно вчитися, щоб залишатися попереду.

Мовні навички

Ми шукаємо людей, які володіють чистописанням і для яких письмо є частиною життя, а не просто короткочасною пригодою.

Доступність

Проекти займають багато часу, тому переконайтеся, що у вас є достатньо часу для роботи.

Питання та відповіді

Ми відповідаємо на найпоширеніші запитання, пов’язані з кар’єрою в Content Writer.

Як виглядає процес підбору персоналу?

Скористайтеся нашою формою після натискання на обрану позицію. Ми опрацюємо вашу заявку і зв’яжемося з вами, якщо вона нас зацікавить.

Якій формі оплати ви надаєте перевагу?

Ми розраховуємося на основі інвойсів (B2B).

Коли ми можемо розпочати співпрацю?

У зв’язку з великою кількістю заявок обробка заявки може зайняти до декількох тижнів.

Яка заробінта плата?

Заробітна плата залежить від кількості виконаних замовлень за місяць.

Про нас говорять

Задоволені співробітники

Я вже працював з багатьма агентствами копірайтингу і можу чесно сказати, що Content Writer, безумовно, є одним з лідерів. Найголовніше, що тут працюють професійні, віддані своїй справі, добре організовані та доброзичливі люди. Це дуже важливо, тому що дозволяє мені працювати в комфорті та отримувати задоволення від того, що я роблю щодня. Команда CW – дякую за чудову атмосферу та можливість розвитку!

Maciej Wisniewski

Працювати в Content Writer суцільне задоволення – тут є люди, з якими хочеться працювати, відкриті та доброзичливі, замовлення, які приємно виконувати, чітка та прозора система, гнучкість у виборі проектів та постійний розвиток. Чого тут немає? Фруктових четвергів, часу для нудьги і моментів, коли виникає питання, чи варто тут перебувати. Ніякого кокетства в цьому теж немає – це просто реалії роботи в CW 🙂

Roksana Krysa

Співпраця з Content Writer є зразковою. Агентство виконує багато різних замовлень. Умови співпраці зрозумілі, дедлайни реальні, а оплата завжди вчасна. У разі виникнення проблем і сумнівів співробітники агентства завжди готові прийти на допомогу і підтримати. Найбільше у співпраці з Content Writer я ціную хорошу комунікацію, доброзичливий підхід і постійний потік цікавих замовлень, у тому числі й іншими мовами.

Ewa Pasniaczek

Я співпрацюю з Content Writer вже більше 1,5 років. І можу сказати про співпрацю тільки хороші речі. З одного боку, перевагою є підбір тем на основі досвіду, знань та інтересів копірайтера. З іншого боку, співпраця відбувається в супердоброзичливій атмосфері, заснованій на взаємній довірі. Я однозначно рекомендую цю агенцію.

Maja Swiatnicka

Я приєдналася до команди Content Writer наприкінці минулого року. Я шукала нових викликів і кар’єрних перспектив. Вже з першого листа, який я отримала у відповідь на своє резюме, я відчула дружню атмосферу цього місця, що, безсумнівно, є однією з найважливіших його переваг. Наступними є: чітка комунікація, зрозумілі правила співпраці та цікаві, різноманітні завдання, які не дають впасти в монотонність.

Ewa Kunysz

Моя співпраця з Content Writer почалася зі студентського стажування. Вже на етапі пошуку підходящої компанії агентство справило на мене гарне враження. Наступні етапи нашої співпраці лише підтвердили, що саме тут копірайтерам-початківцям дають можливість розправити крила та проявити себе у виконанні найрізноманітніших завдань. Доброзичливе ставлення до співробітника, чіткі інструкції до кожного замовлення та оперативна комунікація роблять тексти приємними для створення.

Agata Kalota

Pозвивайте контент швидше конкурентів.