Безкоштовна пропозиція

Тексти для сайту

Ми можемо розробити унікальні тексти для сайту, які вигідно вирізнятимуть вашу компанію серед конкурентів.

Пропозиція

Професійні тексти для сайту

Ми пропонуємо експертні тексти для сайту, завдяки яким ви збільшите його відвідуваність, залучите потенційних клієнтів і переконаєте їх скористатися вашою пропозицією.

Ми – команда копірайтерів з великим досвідом створення контенту як для локальних бізнесів (сайтів-візитівок), так і для великих галузевих порталів.

Безкоштовна пропозиція

Що відрізняє нашу пропозицію

Тексти для сайту

Приваблива форма

Тексти ефективно привертатимуть увагу одержувачів

Унікальний характер

Контент підходить вашій компанії та її клієнтам.

SEO-структура

Тексти відповідають правилам пошукової системи Google.

Коли варто замовити

Тексти для сайту

Якщо ви розмістите на своєму сайті професійні тексти, ви підвищите його бізнес-потенціал і отримаєте перевагу над конкурентами.

Переконливий контент – це важливий інструмент, який впливає на користувачів, формуючи їхні рішення про покупку.

Тексти – це перше, що бачить клієнт після переходу на ваш сайт. Вміст, який він читає, впливає на рішення клієнта скористатися вашою пропозицією.

Тексти для сайту – переваги

Краща видимість

Покращуйте свої позиції в Google і генеруйте безкоштовний трафік на сайт.

Формування іміджу

Покажіть професійний імідж вашого бренду

Збільшення продажів

Презентуйте свою компанію та отримуйте більше запитів.


Позиціонування

Зрозуміла та цікава інформація є основою для високих позицій в Google.

Завдяки цьому ваш сайт стає видимим у пошуковій системі та починає генерувати безкоштовний трафік. Це означає, що більше потенційних клієнтів звернуть увагу на ваш бренд і перевірять вашу пропозицію.

Ефекти є стабільними, оскільки не вимагають жодних витрат на рекламу для їх підтримки. Завоювавши високі позиції, ви будете постійно отримувати вигоду від зростаючої відвідуваності сайту.

Формування іміджу

Правильна презентація компанії – основа ефективного просування в Інтернеті.

Інформація, яку ви публікуєте на сайті, впливає на сприйняття вашого бренду. Привабливі тексти справляють гарне враження на користувачів і спонукають їх купити ваш товар або послугу.

Професійний імідж вашої компанії заохотить більше людей скористатися вашою пропозицією, вони також будуть готові заплатити вищу ціну.

Збільшення продажів

Професійний контент генерує трафік на сайті та заохочує до покупки.

Ця комбінація робить текст для сайту значною мірою “відповідальним” за ефективність продажів. Сьогодні компанії перевершують одна одну у створенні переконливого контенту.

З нами ви сфокусуєтесь на максимальному потенціалі бізнесу. Ми переконаємо потенційних клієнтів обрати саме вашу пропозицію.

Процес

Як ми працюємо?

Співпраця базується на трьох простих кроках.

1

Замовлення

Оформіть замовлення на контент в нашому інтернет-магазині.

2

Реалізація

Ми починаємо роботу над замовленим контентом.

3

Фіналізація

Відправляємо готові тексти на електронну пошту.

Переваги

Що відрізняє нашу пропозицію

Швидка реалізація

Як команда копірайтерів, ми створюємо контент у найкоротші терміни.

Досвід

Ми наповнили сотні сторінок професійним контентом.

Повний сервіс

За вашим бажанням ми додамо матеріали безпосередньо на ваш сайт.

Поширені питання

Що таке тексти для сайту?

Тексти для сайту – це контент, створений і опублікований на сайті, наприклад, підсторінки пропозицій, вкладка “Про нас” або тексти для головної сторінки.

Звичайно, ми оптимізуємо всі ці тексти для SEO, щоб ваш сайт був краще видимим у Google.

Ви розмістите тексти на моєму сайті?

Звичайно, ми можемо це зробити.

Будь ласка, не забудьте згадати про це під час домовленостей. Для виконання цієї послуги нам потрібен доступ до CMS (наприклад, до WordPress), і ви повинні передати нам роль, яка дає право публікувати матеріали. Завдяки цьому ми одразу ж опублікуємо контент на вашому сайті після того, як закінчимо його написання.

З чого почати доповнення контенту на моєму сайті?

Ми маємо на меті наступну схему:

  • Головна
  • Пропозиція
  • Підсторінки пропозиції
  • Статті в блозі

Починати варто з контенту, який має найбільший вплив на рішення одержувача про покупку, щоб швидше продати ваш товар або послугу.

Скільки коштує текст для сайту?

Ціна тексту залежить насамперед від запланованого обсягу сторінки.

Ми рекомендуємо вам ознайомитися з нашими цінами на копірайтинг.

Як зробити замовлення?

Будь ласка, заповніть контактну форму або бриф.

Про нас говорять

Задоволені клієнти

Нам потрібна була професійна допомога в написанні текстів з використанням медичних знань. Агенція Content Writer відмінно впоралося навіть з дуже складними темами. Наукові статті були написані на основі відповідно підібраної бібліографії. Додатковий великий плюс за короткі терміни виконання роботи і дотримання домовленостей. Ми будемо раді і далі продовжувати співпрацю!

Norameda

Ми дуже раді постійній співпраці з фірмою Content Writer. Агенція добре адаптується до наших очікувань і з великим почуттям підбирає автора, відповідного для нашої галузі (Інтернет і телекомунікації). Тексти завжди доставляються своєчасно, також ніколи не виникає проблем з реалізацією можливих виправлень і доопрацюванням текстів.

FiberLink

Рекомендуємо послуги агентства Content Writer для створення професійного контенту англійською мовою. Ми замовляли Тексти під SEO і в соціальних мережах на цій мові, і кожен раз ми були на 100% задоволені ними. Співпраця без проблем, а обслуговування клієнтів швидке і доброзичливе. Продукти з пропозиції нашої компанії описані достовірно і по суті, а тексти не вимагали будь-яких змін.

Smoke and Pork

Ми агентство з нерухомості, яке обслуговує преміальний ринок, тому ми надаємо дуже велику роль нашому контенту. Ми звернулися до агенції Content Writer з вимогою якісних статей, орієнтованих на вимогливу аудиторію. Наданий контент виправдав наші очікування, тому ми вирішили продовжити співпрацю.

Vilea Property Boutique

Агенція Content Writer – кращий вибір для тих, хто цікавиться медичним копірайтингом. Статті з цієї галузі, які агенція готує для нас в рамках постійної співпраці, завжди надійні і не мають істотних помилок, підкріплені солідним дослідженням, містять важливу інформацію. В них відчувається справжня участь і медичні знання людини, що пише.

Medicept

Як великий магазин з тисячами продуктів в асортименті, у нас є великий попит на контент. Ми іноді замовляємо до декількох сотень тисяч знаків на місяць. Агенція Content Writer завжди стоїть на висоті і в найкоротші терміни може поставляти оптові обсяги контенту. Ми бачимо наслідки цієї співпраці у вигляді кращого позиціонування нашого сайту в Google і більшої кількості замовлень.

Meble Teo

Pозвивайте контент швидше конкурентів.