Безкоштовна пропозиція

Описи товарів

Ми створюємо переконливі описи товарів, які збільшують продажі.

 

Пропозиція

Професійні описи товарів

Ми пропонуємо унікальні описи товарів для таких інтернет-магазинів, як ваш.

Привабливий контент — це основа для того, щоб виділитися серед конкурентів і збільшити продажі у вашому інтернет-магазині.

Завдяки ним ви просуватимете свої товари та переконуватимете потенційних клієнтів здійснювати покупки саме на вашому сайті.

Безкоштовна пропозиція

Що входить в пропозицію

Опис сторінок товарів

Креативний контент

Ефективно привертаємо увагу користувачів.

Мова переваг

Використовуємо техніки продажів з доведеним успіхом.

SEO-структура

Створюємо описи товарів відповідно до актуальної тактики SEO просування.

Коли варто замовити

Описи товарів

Замовляйте описи товарів, коли хочете покращити презентацію пропозиції в інтернет-магазині.

На них також варто звернути увагу, якщо ви хочете гарні позиції в пошуковій видачі Google.

Крім того, професійне написання контенту це спосіб впливу на користувачів за допомогою маркетингу, який комплексно покращує просування бренду в Інтернеті.

Описи товарів – переваги

Підвищення видимості вашого сайту

Збільшення відвідуваності вашого інтернет-магазину

 

Збільшення продажів

Підвищення ефективності вашої пропозиції

Побудова іміджу

Презентуйте свій бренд групі потенційних клієнтів.

Позиціонування

SEO-описи товарів суттєво покращують видимість вашого сайту в пошуку.

Завдяки їм ваш асортимент з’являється вище в пошуковій системі, що дозволяє представити вашу пропозицію більшій кількості користувачів і клієнтів.

Інтернет-магазин, який просуває свій сайт в Google, може допомогти вам досягти стабільного зростання кількості клієнтів, а також збільшення кількості покупок. Крім того, це зменшує витрати на рекламу, оскільки охоплює аудиторію безкоштовно.

Продажі

Описи товарів відіграють ключову роль у переконанні користувачів купувати ваші товари.

Вони є першоджерелом інформації, яка окреслює переваги транзакції.

Саме тому правильний контент підвищує бізнес-потенціал пропозиції та ефективність продажів. Описи товарів не тільки генерують трафік на сайт, але й дозволяють краще його використовувати.

Формування іміджу

Інтернет-магазин формує авторитет і завойовує довіру клієнтів, але тільки якщо він детально описує ваш асортимент.

Крім того, кращі позиції в Google сприяють підвищенню впізнаваності вашого бренду, що призводить до більшого інтересу до вашої пропозиції.

Описи товарів також покращують бізнес-результати інтернет-магазину. Вони роблять це кількома способами, тому, безумовно, є ефективним маркетинговим інструментом.

Процес

Як ми створюємо описи товарів?

Наша співпраця складається з трьох простих кроків

 

1

Замовлення

Оформіть замовлення на створення описів товарів та надайте нам свої побажання.

2

Реалізація

Наші копірайтери виконують ваше замовлення.

3

Відправка

Ми надсилаємо готовий контент на вашу електронну адресу.

Переваги

Що відрізняє наші послуги

Досвід

Ми створили тисячі різних описів.

Швидке виконання замовлень

Ми – команда професійних копірайтерів.

Постійний контакт

Забезпечуємо ефективну комунікацію.

FAQ

Поширені запитання та відповіді

Що таке опис товару?

Описи товарів – це контент, який презентує користувачам асортимент магазину.

Ключові фрази та ключові слова є їх невід’ємними елементами та привабливою формою, яка одночасно заохочує користувачів купувати ваші товари. Таким чином, контент ефективно підвищує позиції вашого сайту в Google та продажі.

Якої довжини описи товарів?

Довжина тексту залежить від специфіки пропозиції та макета сторінки товару.

Вважається, що короткі описи містять 500 символів з пробілами. Хоча у випадку великих інтернет-магазинів описи товарів можуть містити навіть 3,000 символів з пробілами. Теоретично, чим довший контент, тим більший потенціал для отримання вищих позицій в Google. Однак потрібно пам’ятати, що комфорт одержувача є пріоритетом.

Ви додасте опис товару на мій сайт?

Звичайно, ми можемо впровадити створений контент безпосередньо у ваш інтернет-магазин.

Для цього повідомте нам про це під час оформлення замовлення. Нам знадобиться доступ до CMS, достатній для редагування картки товару.

Скільки коштує опис товару?

Вартість опису товару залежить від його обсягу та обсягу наших послуг.

Орієнтовна вартість наших послуг представлена в прайс-листі.

Як замовити описи?

Будь ласка, заповніть контактну форму або бриф.

Про нас говорять

Задоволені клієнти

Нам потрібна була професійна допомога в написанні текстів з використанням медичних знань. Агенція Content Writer відмінно впоралося навіть з дуже складними темами. Наукові статті були написані на основі відповідно підібраної бібліографії. Додатковий великий плюс за короткі терміни виконання роботи і дотримання домовленостей. Ми будемо раді і далі продовжувати співпрацю!

Norameda

Ми дуже раді постійній співпраці з фірмою Content Writer. Агенція добре адаптується до наших очікувань і з великим почуттям підбирає автора, відповідного для нашої галузі (Інтернет і телекомунікації). Тексти завжди доставляються своєчасно, також ніколи не виникає проблем з реалізацією можливих виправлень і доопрацюванням текстів.

FiberLink

Рекомендуємо послуги агентства Content Writer для створення професійного контенту англійською мовою. Ми замовляли Тексти під SEO і в соціальних мережах на цій мові, і кожен раз ми були на 100% задоволені ними. Співпраця без проблем, а обслуговування клієнтів швидке і доброзичливе. Продукти з пропозиції нашої компанії описані достовірно і по суті, а тексти не вимагали будь-яких змін.

Smoke and Pork

Ми агентство з нерухомості, яке обслуговує преміальний ринок, тому ми надаємо дуже велику роль нашому контенту. Ми звернулися до агенції Content Writer з вимогою якісних статей, орієнтованих на вимогливу аудиторію. Наданий контент виправдав наші очікування, тому ми вирішили продовжити співпрацю.

Vilea Property Boutique

Агенція Content Writer – кращий вибір для тих, хто цікавиться медичним копірайтингом. Статті з цієї галузі, які агенція готує для нас в рамках постійної співпраці, завжди надійні і не мають істотних помилок, підкріплені солідним дослідженням, містять важливу інформацію. В них відчувається справжня участь і медичні знання людини, що пише.

Medicept

Як великий магазин з тисячами продуктів в асортименті, у нас є великий попит на контент. Ми іноді замовляємо до декількох сотень тисяч знаків на місяць. Агенція Content Writer завжди стоїть на висоті і в найкоротші терміни може поставляти оптові обсяги контенту. Ми бачимо наслідки цієї співпраці у вигляді кращого позиціонування нашого сайту в Google і більшої кількості замовлень.

Meble Teo

Pозвивайте контент швидше конкурентів.