Написання статей для блогу власної компанії – чи варто?

Зміст

Як Ви, мабуть, помітили, кожна велика компанія вже давно має на своєму сайті вкладку “Блог”. SEO-фахівці та маркетологи в один голос рекомендують писати статті в блогах як ефективний метод брендингу. Однак чи не є це черговою модою? Як писати статті для блогу, щоб вони приносили реальну користь?

Навіщо писати статті для блогу?

Мабуть, давайте почнемо з вищезгаданих переваг – що передбачає діяльність?

Написання статей для блогу є важливим фактором для SEO Вашого сайту.

Чим багатший контент сайту, тим краще він сприймається Google. Крім того, вміло підібравши ключові фрази, можна “зачепити” потенційних клієнтів.

Приклад

Якщо Ви керуєте магазином органічної косметики, фактологічна стаття в блозі про парабени приверне увагу людей, які вводять пошукові запити на зразок “що таке парабени” або “як перевірити, чи містить крем парабени в своєму складі”.

Більше того, написання блогу – це також шанс отримати більше посилань, що ведуть на Ваш сайт, якщо контент виявиться достатньо цікавим для того, щоб хтось захотів поділитися ним далі.

Вміле і вдумливе написання статей для блогу компанії – хороша стратегія для покращення іміджу бренду.

Якісні тексти допоможуть клієнтам сприймати Вас як експерта, а сам сайт виглядатиме більш професійно. Однак для того, щоб написання статей для блогу було успішним, контент повинен бути дійсно дуже хорошим. Тільки тексти, які пропонують реальну цінність, будуть позитивно сприйняті читачами.

Додаючи в закладки цікавий та інформативний блог, Ви маєте шанс створити постійну аудиторію, збільшити середній час перебування на сайті та охопити більшу кількість людей, зацікавлених у тематиці Вашого бізнесу.

Самостійне написання статей для блогу – плюси і мінуси

Як бачите, написання статей для блогу Вашої компанії – це питання, над яким варто замислитися. Можливо, Ви навіть подумували про те, щоб зайнятися цим самостійно. Такий варіант має свої переваги: він дозволить заощадити гроші, оскільки не витрачатимете їх на копірайтера. Крім того, Ви неодмінно будете експертом у своїй галузі, тож подбаєте про те, щоб контент був змістовним.

Однак перед тим, як сідати писати, переконайтеся, що Ви відповідаєте трьом необхідним критеріям:

  • у Вас легке перо і любите писати – це обов’язкова вимога. Статті в блозі має бути приємно читати, інакше вони нікому не будуть цікаві;
  • Ви розбираєтеся в питаннях SEO – ще одна обов’язкова вимога. Написання статей для блогу передбачає використання спеціальної структури для пошукових систем. Без цих знань немає сенсу заводити блог, оскільки він все одно загубиться в глибинах інтернету;
  • у Вас є достатньо вільного часу – це теж обов’язкова умова. Не будемо себе обманювати, написання текстів – досить трудомістке заняття. Неможливо створити хороший текст поспіхом. Статті для блогу вимагають підготовки, підбору ключових фраз і перевірки перед публікацією.

Аутсорсинг текстів для блогів копірайтеру

На щастя, попит породжує пропозицію. Якщо у Вас немає часу або бажання самостійно займатися написанням статей для блогу Вашої компанії, Ви завжди можете знайти відповідного копірайтера. Професійне агентство контент-маркетингу гарантує високу якість тексту та структуру для SEO.

Як розпізнати хорошого копірайтера?

По-перше, дослідження є невід’ємним елементом цієї роботи – без нього ні кроку! Найкращі представники цієї професії вміють ефективно шукати інформацію навіть на дуже вузькоспеціалізовані теми.

По-друге, копірайтери також мають свою спеціалізацію: одні займаються переважно юридичними текстами, інші – дієтичними, тому варто обирати автора, який має досвід роботи у Вашому секторі.

У великих копірайтингових агентствах, як правило, працюють кваліфіковані фахівці, тому Ви з легкістю знайдете того, хто ідеально підійде саме Вам.

Скільки коштує написання статей для блогу?

Тут ми підходимо до єдиного, але досить серйозного мінусу копірайтингу статей для блогу – за них потрібно платити.

Це створює додаткові витрати для Вашого бізнесу, тому варто подумати, чи не виявиться ціна написання тексту вищою за прибуток, який він принесе. Тому будьте обережні і звертайтеся тільки до перевірених, досвідчених авторів, щоб переконатися, що Ви не переплачуєте за все це.

Скільки коштує написання статей для блогу? На щастя, ціни на послуги копірайтингу не є захмарними.

Одна стаття зазвичай коштує близько 900 гривень нетто.

Звісно, на ринку можна знайти й тих, хто погодиться написати текст за половину цієї ціни, але це не свідчить про високу якість.

Перш ніж прийняти рішення про співпрацю, варто перевірити рекомендації того чи іншого копірайтера і попросити у нього портфоліо. Ви завжди можете замовити зразок тексту, щоб переконатися в його навичках на конкретному прикладі.

Якщо Ви хочете замовити якісні статті для свого блогу, ознайомтеся з нашою пропозицією. Ми – команда досвідчених копірайтерів – розробимо ефективний контент для Вашого сайту.

Діана Сологуб

Діана пише і перекладає 4 мовами (польською, англійською, українською та російською), а також є досвідченим фахівцем з SEO та інтернет-маркетингу. Її пріоритетом є створення контенту, який одночасно відповідає всім вимогам Google, вписується в маркетингову стратегію клієнта та привертає увагу інтернет-користувачів. Вона створює цікавий та креативний контент і вміє презентувати навіть найскладніші теми у простий та зрозумілий спосіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Переглянути

Oстанні статті

16.04.2024 Поради
14.04.2024 SEO
12.04.2024 SEO
10.04.2024 Маркетинг
08.04.2024 Контент маркетинг
06.04.2024 Поради
04.04.2024 Контент маркетинг
02.04.2024 Поради
31.03.2024 Контент маркетинг

Професійно написані тексти

Замовити

Працюйте у Content Writer

Подати заявку

Розвивайте свої навички з курсом копірайтингу