Навіщо потрібен вебсайт?

Зміст

У сучасному світі мати власний сайт – це вже не добровільний вибір, а необхідність. Існує неписане правило, що якщо Вас не можна знайти в Інтернеті, то Вас не існує. Власний сайт має багато переваг і створює безліч можливостей для зростання – він дозволяє вийти на нових клієнтів і ринки, і в кінцевому рахунку збільшити свій прибуток. Тим не менш, багато підприємців не бачать необхідності у створенні власного сайту. Ми, однак, вважаємо, що мати власний сайт має сенс. І зараз ми розповімо вам чому.

Переваги наявності власного сайту

Незалежно від того, чи Ви тільки починаєте свій бізнес, чи Ваша компанія вже добре зарекомендувала себе, є багато причин, чому Вам потрібен професійний сайт. Ми наведемо їх нижче.

Сайт представляє Вашу пропозицію

Вебсайт – це чудовий спосіб представити світові найважливішу інформацію про вашу компанію: чим вона займається, які продукти та послуги пропонує, де знаходиться і як з вами можна зв’язатися.

Ви також можете розмістити останні каталоги, брошури, прайс-листи, бланки, форми – словом, все, що допоможе клієнту прийняти рішення про покупку або співпрацю з Вашою компанією. Ця інформація не тільки покаже, що Ви є професіоналом і знаєте свою справу, але й допоможе Вам заощадити багато часу.

Завдяки вичерпній інформації про Ваші продукти та послуги, доступній одним натисканням кнопки, клієнти не телефонуватимуть Вам, щоб дізнатися про Ваші основні пропозиції, а Ви зможете зосередитися на інших справах. Більше того, сайт доступний 24/7, тож потенційні клієнти матимуть доступ до найважливішої інформації в будь-який час, а не лише тоді, коли Ви перебуваєте в офісі.

Дозволяє знайти Вашу компанію

У сучасному світі більшість людей шукають інформацію переважно в Інтернеті. Не в пресі, не по телевізору, не на дошках оголошень, а саме в Інтернеті. Просто так зручніше, а крім того, там вони мають доступ до величезної кількості інформації на будь-яку тему. Вони все перевіряють в інтернеті – і опис товару, і відгуки користувачів, і де купити.

Якщо у Вас немає власного вебсайту, багато потенційних клієнтів ніколи не дізнаються про існування Вашої компанії, не знайдуть Вашу продукцію і не скористаються Вашою пропозицією. І Ви – єдиний, хто від цього програє.

Створює Ваш імідж та підвищує довіру до Вас

Компанії, які не мають власного сайту, одразу втрачають довіру до себе. Багато клієнтів утримаються від купівлі продукції бренду просто тому, що не можуть знайти про нього жодної інформації. Адже якщо компанія не має сайту, то, швидше за все, вона не існує, а продукт, який вона пропонує, є “мильною бульбашкою”.

Маючи сайт, Ви даєте зрозуміти клієнту, що Ви серйозно ставитеся до того, що робите, і що Ви хочете, щоб він Вам довіряв. Якщо Ви додасте вичерпну інформацію про свої продукти та послуги, розмістите фотографії виконаних проектів, свідчення та відгуки клієнтів, Ви станете в їхніх очах надійним партнером, з яким вони зможуть вести бізнес.

Будує та підтримує відносини з клієнтами

Ваш власний сайт також є чудовим місцем для побудови та розвитку відносин з клієнтами. Існує багато способів зробити це – регулярно публікувати статті, безкоштовні електронні книги та серії навчальних посібників, організовувати курси електронного навчання, підписку на розсилку новин, бронювання зустрічей, онлайн-покупки. Кожен з цих видів діяльності дозволяє встановити більш тривалі стосунки з Вашими клієнтами.

Якщо Ви публікуєте цікавий і корисний контент, клієнти повертатимуться до Вас, довірятимуть Вам і, можливо, користуватимуться Вашими послугами в майбутньому.

Встановлення довготривалих стосунків з клієнтом – це основа сучасних продажів. Кожен може пропонувати однакові продукти, але правда в тому, що ми купуємо тільки у тих, хто нам подобається. І хто пропонує нам щось “натомість”.

Покриває світову аудиторію

Вебсайт дозволить Вам знайти нових клієнтів, причому не тих, що знаходяться поруч з Вами, а з усієї Польщі і навіть світу. Інтернет не має кордонів, Ви можете донести свою пропозицію до найвіддаленіших куточків нашої планети, якщо звісно там є інтернет. Глобальне охоплення дозволить Вам збільшити клієнтську базу і, відповідно, прибуток. Це також створить можливість для зростання.

Створює багато маркетингових можливостей

Власний сайт також надає необмежені можливості для маркетингу та реклами. Позиціонування, Google Ads, профілі в соціальних мережах, ремаркетинг, e-mail маркетинг – всі ці інструменти дозволять Вам достукатися до потенційних клієнтів, але без хорошого сайту вони будуть неефективними. Правильно побудована реклама заохотить одержувача дізнатися більше про Вашу пропозицію і спрямує його на Ваш сайт. Але тільки там він зможе прийняти остаточне рішення.

Підсумок

  1. Власний сайт – це величезна можливість для Вашого бізнесу.
  2. Він дозволить Вам знайти нових клієнтів по всьому світу, представити їм свою пропозицію і довести, що Ви є надійним партнером, якому можна довіряти.
  3. Добре розроблений сайт також дозволить Вам побудувати правильні відносини з Вашими клієнтами і зробить Вас серйозним гравцем на конкурентному ринку.

Якщо у Вас ще немає власного сайту, не відкладайте і створіть його сьогодні. Ви вже знаєте, що воно того варте!

Діана Сологуб

Діана пише і перекладає 4 мовами (польською, англійською, українською та російською), а також є досвідченим фахівцем з SEO та інтернет-маркетингу. Її пріоритетом є створення контенту, який одночасно відповідає всім вимогам Google, вписується в маркетингову стратегію клієнта та привертає увагу інтернет-користувачів. Вона створює цікавий та креативний контент і вміє презентувати навіть найскладніші теми у простий та зрозумілий спосіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Переглянути

Oстанні статті

16.04.2024 Поради
14.04.2024 SEO
12.04.2024 SEO
10.04.2024 Маркетинг
08.04.2024 Контент маркетинг
06.04.2024 Поради
04.04.2024 Контент маркетинг
02.04.2024 Поради
31.03.2024 Контент маркетинг

Професійно написані тексти

Замовити

Працюйте у Content Writer

Подати заявку

Розвивайте свої навички з курсом копірайтингу