Як виглядає копірайтинг на Facebook?

Зміст

Копірайтинг набув важливого значення в соціальних мережах. Вміння залучати аудиторію, а також створювати контент, орієнтований на продажі, дозволяє компаніям отримувати додатковий прибуток у соціальних мережах. У наступній статті ми поговоримо про те, як виглядає ефективний копірайтинг у Facebook.

Копірайтер у соціальних мережах – що він робить?

На ринку копірайтингу з’являється все більше спеціалізацій і соціальні мережі не є винятком. Копірайтер, який працює в Facebook, характеризується специфічними навичками, орієнтованими на користувачів Facebook. Такому автору не потрібно писати вичерпні статті на продаж. Що він створює натомість?

 • Короткі пости – підвищення впізнаваності бренду, залучення аудиторії та збільшення продажів;
 • Тексти для рекламних кампаній – збільшити конверсію та мінімізувати витрати на рекламу;
 • Рекламні слогани – як провідна маркетингова тема; вони також можуть бути частиною рекламних кампаній;
 • Описи для фан-сторінок – які представляють пропозицію та місію компанії;
 • Фахові, цікаві пости з галузі – реалізація бізнес-стратегії з використанням контент-маркетингу.

Таким чином, ми бачимо, що копірайтер для соціальних мереж призначений для виконання багатьох завдань і тому може похвалитися неймовірною універсальністю. Крім того, до його додаткових обов’язків часто входить розробка стратегії, яка передбачає сторітелінг або циклічність постів для підвищення інтересу серед користувачів.

Копірайтинг на Facebook

Ми розповіли про основні напрямки роботи копірайтера для соціальних мереж, але все ще залишається незрозумілим, як саме виглядає такий контент. Що ж, тексти, призначені для Facebook, відносно специфічні – вони завжди повинні мати привабливу форму, щоб привернути й утримати увагу аудиторії. Занадто складна лексика призведе до незнання, а недостатня довжина – до нудьги.

Отже, копірайтинг для Facebook має бути:

 • простим – зрозумілим для всіх аудиторій,
 • привабливим – долає так звану банерну сліпоту,
 • лаконічним – час користувачів надзвичайно цінний,
 • цікавим – пости повинні викликати непідробний інтерес,
 • прямим – контент звернений безпосередньо до аудиторії,
 • оригінальним – розвиває особливий стиль компанії.

Чого ми уникаємо?

 • забагато інформації – фан-сторінка не є місцем для демонстрації надмірних знань. Більшість користувачів просто проігнорують пост, що негативно вплине на активність і органічне охоплення.
 • SEO-структура – зі зрозумілих причин не потрібна. Нам не потрібно пам’ятати про використання ключових фраз, що економить час і підсилює природність тексту.
 • інтертекстуальність – ми використовуємо кожну можливість, щоб виділити контент серед конкурентів. У цьому випадку зображення відіграє дуже важливу роль, але контент також впливає на те, чи утримує користувач увагу, чи відчуває, що читає черговий опис у Вікіпедії.

Копірайтинг для Facebook характеризується певними правилами, хоча остаточне виконання є дуже динамічним питанням і залежить від стратегії компанії. Вищезгадана теорія може бути корисною, але дуже важливо мати досвід і спостерігати за статистикою, щоб перевіряти свої дії і визначати, на який контент користувачі насправді реагують. Залежно від індустрії, характер постів може суттєво відрізнятися, щоб бути прибутковим для компанії.

Підсумок

 • Копірайтер у соціальних мережах, який публікує пости у Facebook, створює цікавий контент, що взаємодіє з користувачами. Ця професія набуває все більшої популярності та немає жодних ознак того, що вона відіграватиме меншу роль у майбутньому.
 • Хоча ми можемо звести діяльність з написання текстів у Facebook до найважливіших факторів, ефективність текстів залежить від галузі, поточної ситуації та реальної реакції аудиторії.
 • Залишається важливим стежити за статистикою, щоб побачити, на які пости дійсно реагують користувачі.

Хочете замовити ефективні пости в Facebook? Звертайтеся до нас! Ми – копірайтери, які створять привабливі пости для Вашого бізнесу.

Безкоштовна консультація

Діана Сологуб

Діана пише і перекладає 4 мовами (польською, англійською, українською та російською), а також є досвідченим фахівцем з SEO та інтернет-маркетингу. Її пріоритетом є створення контенту, який одночасно відповідає всім вимогам Google, вписується в маркетингову стратегію клієнта та привертає увагу інтернет-користувачів. Вона створює цікавий та креативний контент і вміє презентувати навіть найскладніші теми у простий та зрозумілий спосіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Переглянути

Oстанні статті

16.04.2024 Поради
14.04.2024 SEO
12.04.2024 SEO
10.04.2024 Маркетинг
08.04.2024 Контент маркетинг
06.04.2024 Поради
04.04.2024 Контент маркетинг
02.04.2024 Поради
31.03.2024 Контент маркетинг

Професійно написані тексти

Замовити

Працюйте у Content Writer

Подати заявку

Розвивайте свої навички з курсом копірайтингу