Найкращий копірайтер на ринку – чи такий взагалі існує?

Зміст

Від самого початку копірайтинг зазнав стрімких змін, динамічного розвитку, зростаючих вимог і… появи нових спеціалізацій, які роблять цю професію дуже загальною, майже невизначеною. Чи можна в такій ситуації визначити найкращого копірайтера на ринку? Про це ми поговоримо в наступній статті!

Які навички копірайтингу є в ціні?

Якби ми сьогодні хотіли прикріпити комусь нашивку “ідеального копірайтера”, він би мав тисячі компетенцій. Крім того, очікування від контенту змінюються так швидко, що сьогоднішня інформація може бути застарілою вже через рік.

Однак, щоб підійти до теми конкретно, звернімося до першого питання – професії як такої. Навички, які цінуються, залежать від того, за який контент береться автор:

 • для написання контенту вирішальне значення має вмілий пошук достовірної інформації,
 • для SEO-копірайтингу – знання останніх рекомендацій з просування,
 • копірайтер, що продає, з іншого боку, повинен бездоганно взаємодіяти з емоціями читачів,
 • гострайтер повинен вміти співпереживати емоціям окремої людини, яка офіційно звертається до аудиторії.

Звичайно, можна бути обізнаним у багатьох предметах одночасно, але, дивлячись на історію копірайтингу, ми можемо чітко бачити, як розгалужуються необхідні навички. Це означає, що через кілька років не залишиться місця для диверсифікації – кожен копірайтер буде фахівцем у своїй галузі. І початок цього видно вже сьогодні.

Гаразд, але тоді найкращого копірайтера неможливо визначити? З точки зору знань – напевно, так, але є деякі універсальні сильні сторони, які завжди йдуть на користь співпраці. Йдеться, звісно, про м’які навички.

Характеристики найкращого копірайтера

У копірайтингу важливі не лише чудові тексти, а й уся співпраця, побудована навколо них.

 • Організованість, а разом з нею пунктуальність і швидке внесення правок – якості хороших копірайтерів, з якими варто налагоджувати співпрацю.
 • Взаємна комунікація також важлива і залежить від доступності та звичок копірайтера. Щоденна перевірка електронної пошти має стати звичкою для тих, хто працює віддалено і створює тексти на замовлення для компаній.
 • Знання іноземних мов – ще одна якість, яка значно розширює можливості копірайтера. Найкращий копірайтер повинен підтримувати не лише компанії на своєму ринку, але й ті, що виходять на “світ”.

Однак фундаментальним питанням залишається те, про яку класифікацію ми говоримо і хто є оцінювачем. Власник малого бізнесу бажає бачити в підряднику інші якості (наприклад, низьку ціну за 1000 знаків, гнучкі умови) порівняно з великими корпораціями (наприклад, багатомовний копірайтинг, великі можливості).

З цієї причини рейтинг найкращих копірайтерів не матиме жодної об’єктивної шкали, а сенс цього завдання буде продовжувати зменшуватися в міру розвитку послуг з написання текстів.

Підсумок

 • Виділити найважливіші компетенції неможливо через те, що клієнти мають різні вимоги, очікування та потреби від текстів.
 • М’які навички надзвичайно корисні при роботі з компаніями, але зі зрозумілих причин вони не є основою для ефективного копірайтингу.
 • Отже, все зводиться до того, що найкращий копірайтер на ринку – це теоретичний титул, який не можна присвоїти конкретній людині.
 • Враховуючи зростаючу глобалізацію та зростання ринку копірайтингових послуг, можна сміливо припустити, що шанс бути коронованим і надалі зменшуватиметься і втрачатиме свою родзинку.

Діана Сологуб

Діана пише і перекладає 4 мовами (польською, англійською, українською та російською), а також є досвідченим фахівцем з SEO та інтернет-маркетингу. Її пріоритетом є створення контенту, який одночасно відповідає всім вимогам Google, вписується в маркетингову стратегію клієнта та привертає увагу інтернет-користувачів. Вона створює цікавий та креативний контент і вміє презентувати навіть найскладніші теми у простий та зрозумілий спосіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Переглянути

Oстанні статті

16.04.2024 Поради
14.04.2024 SEO
12.04.2024 SEO
10.04.2024 Маркетинг
08.04.2024 Контент маркетинг
06.04.2024 Поради
04.04.2024 Контент маркетинг
02.04.2024 Поради
31.03.2024 Контент маркетинг

Професійно написані тексти

Замовити

Працюйте у Content Writer

Подати заявку

Розвивайте свої навички з курсом копірайтингу